Nowa fryzura może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu. Niezależnie od tego czy masz długie czy krótkie włosy, istnieje wiele możliwości na zmiany. Oto jak odświeżyć swoją fryzurę:

Sprawdź, co jest aktualnie modne

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, sięgnij po inspirację do magazynów takich jak Vogue czy Elle oraz odwiedź strony internetowe takie jak Pinterest czy Instagram. Możesz również zapytać swoich przyjaciół o rekomendacje dotyczące fryzury, która mogłyby się sprawdzić w Twoim przypadku.

Pozbądź się martwych końcówek

Jeśli masz rozdwojone końcówki, najwyższy czas je obciąć. Oddaj swoje włosy w ręce profesjonalnego stylisty, który pozbędzie się uszkodzonych fragmentów i odpowiednio wystylizuje Twoje włosy.

Zmień kolor

Nowy kolor włosów może w znacznym stopniu odświeżyć Twój wygląd. Jeśli nie jesteś pewna, co zrobić, rozważ wizytę w najbliższym salonie fryzjerskim. Fryzjer Poznań Wilda z pewnością przygotuje dla Ciebie indywidualny zabieg i dobierze fryzurę do Twojego typu urody.

Wypróbuj suchy szampon

Suchy szampon wchłania nadmiar oleju i nadaje włosom objętość bez konieczności codziennego ich mycia (co mogłoby pozbawić je naturalnych olejków). Po prostu nałóż suchy szampon u nasady włosów po ich umyciu i zadbaj o odpowiednią objętość.

 

By admin