Powody tego zainteresowania są różne. Po pierwsze, medyczna marihuana jest stosowana od wieków w leczeniu wielu schorzeń, w tym uśmierzania bólu, nudności i braku apetytu – ale dopiero teraz dowiadujemy się o jej potencjale jako skutecznej terapii innych chorób, takich jak rak, choroba Parkinsona i SM.

Podmiot wielu badań

 

Szersza dostępność medycznej marihuany doprowadziła również do gwałtownego wzrostu badań nad jej wpływem na ciało, umysł i zachowanie. W szczególności badania wykazały, że niektóre kannabinoidy mogą pomóc w zaburzeniach lękowych, podczas gdy inne mogą pomóc w walce z uzależnieniami poprzez tłumienie objawów odstawienia alkoholu lub narkotyków.

Kwestia rozsądku

 

Marihuana przyjmowana powinna być w rozsądnych dawkach i wyłącznie na skutek leczniczy. Wszystko przyjmowane w odpowiedniej, bezpiecznej dawce, nie powinno stanowić zagrożenia dla naszego zdrowia, jednak jest to kwestia całkowicie osobista i każdy z nas wykazuje inny stopień zapotrzebowania na konkretne substancje. Stosując leczniczą marihuanę z zaleceniami lekarze, stan zdrowia powinien stopniowo ulegać poprawie. 

Nabywanie nasion marihuany 

 

Nasiona na użytek kolekcjonerski może każdy z nas nabyć w pełni legalnie – https://www.taniesianie.pl/, jednakże i sianie, a w następstwie kiełkowanie, nie jest zgodne z polskim prawem i może być surowo karane. Marihuanę leczniczą zamawiać mogą apteki, które otrzymają stosowną do tego zgodę Ministerstwa Zdrowia. 

 

By admin