Masz swoje białe buty przez jakiś czas i zaczynają wyglądać nieciekawie; czy to skóra, zamsz, czy płótno, białe buty wymagają trochę specjalnej opieki. Ale to nie jest trudne, aby utrzymać swoje białe buty wyglądające jak nowe.

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas mycia białych butów. Po pierwsze, kolor może ścierać się na inne rzeczy, więc pamiętaj, aby oddzielić białe od kolorowych podczas mycia. Po drugie, jeśli masz niewielką ilość brudu na bucie, którego nie możesz usunąć za pomocą wody i detergentu, możesz użyć sody oczyszczonej jako środka do szorowania.

Pierwszą opcją jest zakup jakiegoś specjalnego proszku, który jest specjalnie stworzony do czyszczenia białych trampek. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Inną opcją jest namoczenie butów w misce wypełnionej ciepłą wodą i jakimś mydłem; delikatnie zetrzyj brud rękami lub miękką szmatką; następnie dokładnie spłucz świeżą wodą. Ostatnią opcją jest umycie białych trampek w pralce – upewnij się tylko, że umieścisz je najpierw w poszewce na poduszkę lub siatkowej torbie, aby nie zaczepiły się o nic innego w pralce i nie uległy uszkodzeniu. 

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie howwear.pl

 

By admin