Zawartość mojej torebki zmienia się z dnia na dzień, ale jest kilka rzeczy, które zawsze się w niej znajdują. Zamierzam przeprowadzić Cię przez to, dlaczego każdy z tych przedmiotów jest ważny i czego się nauczyłam na temat trzymania ich w torebce przez cały czas.

 

Szminka: To może być trudne, aby znaleźć odpowiedni kolor szminki, gdy jesteś patrząc wokół drogerii. Jeśli masz dobry odcień, że wiesz, że wygląda świetnie na ciebie, będzie zaoszczędzić czas i energię wybierając idealne rzeczy za każdym razem. Jeśli nie masz jeszcze żadnych szminek, ważne jest, aby wypróbować kilka i znaleźć coś, co działa dobrze z odcieniem skóry.

Mascara: Łatwo jest zapomnieć, że tusz do rzęs jest częścią twojej rutyny makijażu, dopóki nie próbujesz przygotować się do pracy rano i zdajesz sobie sprawę, że twoje rzęsy są cieńsze niż te z ogona oposa. Tusz do rzęs stanowi różnicę między wyglądem świeżej twarzy, a wyglądem jakbyś przespała swój alarm. Dobry tusz do rzęs sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądały na grubsze i dłuższe, a jednocześnie nie będą się zlepiały w pajęcze nogi.

Chusteczki: Nigdy nie wiesz, kiedy niespodziewany katar lub inna sytuacja będzie wymagać chusteczek, więc trzymaj paczkę w swojej torbie przez cały czas.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie fashionspy.pl

 

By admin