Minikamery wifi nadają się do wykorzystania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mogą być wykorzystywane w monitoringu domów mieszkalnych, biur, budynków użyteczności publicznej oraz wszelkich innych miejsc. Nadają się do wykorzystania całodobowego oraz w obiektach o podwyższonym poziomie zabezpieczeń. 

Specyfika kamer szpiegowskich WIFI 

Kamery szpiegowskie WIFI prezentują wysoką jakość obrazu, w rozdzielczości dochodzącej nawet do Full HD. Zdecydowaną zaletą jest minimalne zapotrzebowanie matrycy kamery na dostęp do światła. Dzięki temu możliwe jest nagrywanie obrazu nawet po zmroku, w warunkach znacznego zacienienia. 

Dużym ułatwieniem jest możliwość regulacji pracy kamery i jej obrazu – poprawa kontrastu lub parametru jasności. Masz możliwość ustawienia tych parametrów w sposób ręczny lub za pomocą aplikacji sterującej. Dostęp do niej jest bezpłatny i najczęściej jest sprzedawana w zestawie wraz z samymi kamerami. 

Kamery szpiegowskie nadają się zarówno do prowadzenia obserwacji w czasie rzeczywistym jak i do nagrywania obrazu. Szczególnie wygodna jest możliwość obserwowania relacji na żywo za pośrednictwem sprzętu elektronicznego – na komputerze, na telefonie lub na tablecie. 

Zastosowanie kamer szpiegowskich 

Kamery szpiegowskie są wykorzystywane przez szerokie grono odbiorców. Sięgają po nie osoby pragnące ukryć obecność kamer – by dyskretnie monitorować zachowanie innych w danym otoczeniu. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku podejrzeń o kradzieże, zdrady małżeństwie lub akty przemocy wobec dzieci lub zwierząt.

Mini kamera WIFI może kosztować od kilkuset złotych do nawet ponad półtora tysiąca. Najtańsze produkty są dostępne za kwotę zaledwie 200 złotych.

By admin