Nareszcie nadeszło nasze wymarzone lato. Wciąż muszę uczęszczać do okrutnej roboty, jednak zaczęłam już myśleć o cudownych wolnych chwilach. Wolne zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, więc już za parę chwil będę w stanie wreszcie wypocząć. Moje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że jestem pewna, iż będą one niesamowitą przygodą!

Początkowo ze znajomymi chcieliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, a ona wcale nam się nie nudzi, jednak tym razem woleliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest naprawdę ciekawym morzem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę jakoś oddalać się od swojego kraju, bo martwi mnie to wszystko, co wyprawia się na świecie. Wolę przeczekać ten straszny okres w swoim bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie miejsce na terenie campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiotami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a następnie robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą kwotę pieniędzy i postarać się spędzić udane wczasy niskim nakładem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, maszerować oraz zwiedzać co ciekawsze okolice, za co prawie nic nie musimy płacić.

Jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że już skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc sama podróż będzie dość ciekawa, gdyż ostatnim razem jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę w stanie przeżyć więcej czasu ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, więc nasze wczasy na pewno będą udane!

By admin