Świat urody ciągle się zmienia i ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Poniższe trendy są przewidywane na jesień 2022 roku.

 -Jednym trendem w makijażu, który z pewnością będzie popularny w ciągu najbliższych kilku lat, jest czerwona szminka. Świetnym sposobem na samodzielne wypróbowanie tego wyglądu jest użycie konturówki do ust. Kredka pomoże Ci zdefiniować usta przed nałożeniem szminki, co pomoże Ci uniknąć przypadkowego zrobienia ich zbyt dużych lub zbyt małych.

 -Kolejnym trendem w makijażu, który będzie popularny za dwa lata jest niebieski cień do powiek. Oprócz tradycyjnego niebieskiego, niektóre z nowych opcji to granatowy, zielonkawy niebieski i szaroniebieski. Podczas nakładania niebieskiego cienia do powiek, możesz chcieć użyć lekkiej ręki. Wiele osób będzie chciało przejść za burtę z tym trendem i skończyć wyglądając jak w kostiumie zamiast w normalnym makijażu.

 -Jedną rzeczą, która może pomóc sprawić, że niebieski cień do powiek będzie wyglądał bardziej naturalnie, jest zastosowanie go lekko i zbudowanie większej ilości pigmentu tam, gdzie go potrzebujesz. To również sprawi, że łatwiej będzie go usunąć, jeśli zdecydujesz, że nie lubisz go później.

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie fashionloop.pl

 

By admin