Czy nieustannie robisz zdjęcia swoim aparatem lub telefonem? Ja tak!!! Ale mam problem: nie lubię większości zdjęć, które robię.

 

Szukałem lepszych sposobów na obróbkę moich fotografii i pomyślałem, że moje doświadczenia mogą Ci pomóc. Oto dwie aplikacje, które wypróbowałem, które są darmowe dla Androida i pomocne w ulepszaniu zdjęć:

 

LightX to prosta aplikacja, która dostosowuje kontrast, kolor i nasycenie. Ma kilka różnych presetów, w tym jeden, który naśladuje czarno-biały styl słynnych zdjęć Ansela Adamsa. Można dostosować każdy z trzech kategorii indywidualnie (w przeciwieństwie do niektórych innych aplikacji). Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba jest to, że nie zapisuje zmian w oryginalnym obrazie (na przykład, jeśli używasz LightX do edycji zdjęcia zrobionego w nocy, a następnie chcesz dostosować kolor po powrocie do domu, nie możesz tego zrobić). Ale jeśli nie masz nic przeciwko zapisywaniu dwóch kopii zdjęcia i po prostu chcesz łatwy sposób, aby dodać trochę kontrastu lub zmienić rzeczy, takie jak balans bieli, jest to aplikacja warta sprawdzenia.

 

Pro HDR może być używany w miejsce domyślnej aplikacji aparatu i ma kilka ładnych funkcji, które pomogą Ci zrobić wspaniałe zdjęcia na telefonie.

Więcej porad znajdziesz na stronie intely.pl

 

By admin