Nie wiem jak Wy, ale ja sama jestem właścicielką kota, więc zawsze bardzo uważnie wybierałam karmę dla mojego kotka. Nie chodzi tylko o to, że koty są wybredne: są rzeczywiście bardzo wrażliwe na różne składniki i każda nagła zmiana w ich diecie może powodować u nich pewien dyskomfort. Oto więc moja lista najlepszych karm dla kotów. Jest ona oparta na moim doświadczeniu, rekomendacjach innych osób oraz dokładnym badaniu składu różnych produktów.

 

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić skład karmy, którą zamierzasz kupić. Niektóre z nich mają jakieś sztuczne dodatki, które na dłuższą metę mogą zaszkodzić Twojemu pupilowi. Naturalne jedzenie jest zawsze lepsze niż jakiś chemicznie przetworzony śmieć wyprodukowany w fabryce. Jeśli nie możesz znaleźć niczego organicznego, poszukaj diety bezzbożowej (nie zawiera ona żadnych ziaren).

 

To samo tyczy się sklepu zoologicznego: może być wygodny i blisko, ale jeśli sprzedaje przetworzoną żywność, lepiej kupować jedzenie dla zwierząt w sklepie spożywczym lub gdzieś indziej. W ten sposób możesz dostać coś, co jest zdrowe, a także mniej kosztowne.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie funokay.pl

By admin