Przedłużanie rzęs jest jednym z najprostszych sposobów, aby glam up twoje oczy z wyglądem, że nie trzeba się martwić o konieczności ponownej każdego ranka. Trwają one kilka tygodni i można je stosować jako alternatywę dla tuszu do rzęs lub eyelinera.

 

Rzęsy są zwykle stosowane przez przyklejenie małych syntetycznych włosów (zwanych „jednostki”) na istniejących rzęs. Klej ma być rozpuszczalny w wodzie, co pozwala na łatwe usunięcie, choć niektórzy ludzie mówią, że to nadal trochę trudne do usunięcia wszystkich pozostałości kleju z ich naturalnych rzęs.

 

Poszczególne rzęsy nakłada się za pomocą aplikatora, który przypomina małą różdżkę do tuszu do rzęs. Klej jest umieszczony na naturalnej rzęsie, a następnie indywidualna jest wciśnięty na nim. Aplikator jest następnie przesuwany w dół do następnej rzęsy i tak dalej. Kiedy wszystkie jednostki zostały nałożone, proces jest powtarzany z drugim rzędem jednostek nieco powyżej pierwszego. Po tym, końcowa aplikacja jednostek jest stosowany tuż przed zewnętrznym kącikiem oka i przedłużony wzdłuż długości oka, aby wydłużyć i zagęścić rzęsy nawet więcej.

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie beasmetics.pl

 

By admin