Współczesna branża bieliźniarska w kwestii biustonoszy ma do zaoferowania naprawdę wiele modeli. Pozwala to na idealne dopasowanie stanika do potrzeb kobiety. Jednocześnie tak duże bogactwo wyboru może czasami być problemem, zwłaszcza że nie brakuje obco brzmiących nazw biustonoszy. Sprawdź, jakie modele warto poznać nieco bliżej.

Semi soft

Podczas zakupów w sklepie z bielizną można natknąć się na modele semi soft, czyli półusztywniane. Firma Dalia biustonosze o tym kroju proponuje przede wszystkim kobietom, które cenią sobie wygodę i jednocześnie lubią efekt uniesionych piersi. W stanikach semi soft dół jest usztywniony np. pianką bądź gąbka. Z kolei góra jest dość miękka i może być wykonana np. z przejrzystego materiału.

Full cup

Panie z większym bądź niezbyt jędrnym biustem zdecydowanie powinny zainteresować się modelami z miseczkami typu full cup. Takie biustonosze mają pełne miseczki, które są dość mocno zabudowane i mogą zakryć niemal całą pierś. Staniki full cup ze sklepu online Bagatelle świetnie radzą sobie z podniesieniem i podtrzymaniem nawet dość dużego biustu. Ponadto ten rodzaj biustonoszy niekiedy ma także wygodne szersze ramiączka.

Push-up

Biustonosze z charakterystycznym wypełnieniem miseczek z gąbki pojawiły się w branży bieliźniarskiej już kilkadziesiąt lat temu. Ich ogromna popularność jest związana z tym, że pozwalają na uzyskanie efektu powiększenia biustu. Na dodatek piersi w stanikach typu push-up są do siebie zbliżone, co wygląda bardzo apetycznie. Jest to idealna opcja dla pań z małym biustem.

By admin